Iné aktivity v klube

Iné aktivity v klube

Handrbolka > Iné aktivity v klube

Back To Homepage

Potulky pre deti s rodičmi

Aktivita určená pre deti, 0-3 roky, a ich rodičov. Koná sa 1x týždenne dopoludnia, v čase od 9:30 do 11:30. Je určená pre menšie detičky, ktoré ešte nenavštevujú škôlku, ale radi by sa potúlali s novými kamarátmi v prírode v sprievode rodičov.

Aktivita je spoplatnená príspevkom na fungovanie klubu.

Prihlasovanie potrebné.

Je vhodná aj pre deti, ktoré zvažujú nástup do lesného klubu Handrbolka.

Letné dobrodružstvo v Handrbolke.

Aktivita určená pre verejnosť, deti vo veku od 6 do 11 rokov ( 1.-5.ročník). Denný pobyt v prírode, aktívny odpočinok od celoročných školských povinností.

Témy :  Júl 2023

Ako si uvariť a prežiť v prírode?

Deti sa naučia ako zakladať oheň, pripraviť si palacinky, alebo polievku na ohni. Vytvoria solárnu sprchu, postavia tee-pee a upečú si chrumkavú pizzu. No nie sú to dokonalé prázdniny?

Športovo-cyklo týždeň.

Naštartujeme bicykle a vyrážame do blízkych a mierne vzdialených miest. Opatovská dolina, kúpanie vo Váhu, plavenie sa na kajakoch, Trenčianske Teplice a trenčianske kúpalisko. Letné aktivity, ktorých nie je nikdy dosť.

Cestovatelia.

Preskúmame blízke okolie, navštívime zákutia hradu Trenčianskeho a neďalekého Čachtického s návštevou podzemia plného tajomstiev. V Trnave si zahráme GPS hru Mocný opasok a zažijeme veľa zážitkov počas cestovateľského týždňa.

Záchrana sveta pred zánikom.

Vedecko-objaviteľský týždeň poprepletaný pokusmi a výskumnými úlohami. Rýchlopremiestňovaním navštívime krajiny, v ktorých nájdené artefakty pomôžu deťom zostrojiť časostroj a zabránia tak zániku sveta.

Tématické aktivity počas roka.